Bezplatná právní poradna: Šmejdi

Objednané doplňky stravy

10.12.2017 - 7.12.a8.12.tohoto roku jsem si na základě tel.výzvy objednal 2 balení doplňků …

Šmejdi na telefonu

Zaslání neobjednané zásilky a vymáhání dluhu

7.6.2017 - Dobrý den, před půl rokem mi zavolala operátorka, zda nechci zdarma vyzkoušet …

Nevyžádané zásilky

Reklamace rozdílneho odstínu bot

7.6.2017 - Dobrý den, koupila jsem si kožené boty, až na denním světle je zřetelný …

Reklamace vozidla z autobazaru

Exekuce za podepsanou smlouvu před 10 lety

19.4.2017 - Dobrý den. .Před 10 lety jsem na akci zeptr podepsala smlouvu ze si koupím …

Neoprávněné vymáhání dluhu

Šmejdi, prodej léků

27.12.2016 - Šmejdi s Omegou. Asi před půl rokem jsem dostal jsem do schránky nabídku od …

Nevyžádané zásilky

Nesmyslný dluh u operátora

29.11.2016 - Dobry den, mám dotaz, jemi 24let a chtěl jsem jsi prevest úvěr k jiné bance a …

Neoprávněné vymáhání dluhu

Odstoupení od smlouvy přes telefon

8.11.2016 - Asi jsem uzavřel smlouvu po telefonu u firmy ePoptávka, i když jsem slovně …

Šmejdi na telefonu

Koupě na předváděcí akci

24.7.2015 - Dobrý den,dne 23.6.2015 se zúčastnil můj otec předváděcí akce,na které uzavřel …

Předváděcí akce

1.9.2015 - Dobrý den,dne 20,08,2015 jsme se züčastnili předváděcí akce firmy A....... …

Předváděcí akce

Odstoupení od smlouvy po 14ti dnech

24.12.2015 - Dobrý den. Otec zakoupil od společnosti Aqua progres čističku vody. V obci je …

Podomní prodej

Smlouva po telefonu

30.10.2015 - dobry den,prosim o radu, asi před mesicem my volala nejaka pani ze mi poslou …

Šmejdi na telefonu

Neobjednané zboží

31.10.2015 - dostal jsem do schránky zdarma se smlouvou od firmi westerfild int.ag.na …

Nevyžádané zásilky

Zpět do Poradny