Šmejdi: Šmejdi, prodej léků

Nevyžádané zásilky

Šmejdi s Omegou. Asi před půl rokem jsem dostal jsem do schránky nabídku od firmy NaturaMed Pharmaceuticals na OMEGU zdarma, pouze za poštovné 49Kč. Koukl jsem na internet a http://www.lekarna.cz/omega-3-30-tobolek/ cena byla cca 78 Kč. Tak jsem objednal „zdarma“. Po obdržení jsem písemně oznámil, že o další, za cenu asi 300Kč (v lékárně běžně za 25% této ceny) už nic nechci. Natura skutečně OMEGU neposlala, poslala ale složenku. Zavolal jsem tam a Natura mi řekla, že musím zaslat čestné prohlášení, že jsem nic nedostal. To jsem jim poslal. Přišla ale další složenka. Zase jsem tam volal, bezvýsledně, chtějí poslat nahraný telefonát. Tak jsem se rozhodl, že tu partu podvodníků s 4x předraženou Omegou budu ignorovat. Emailovou adresu nemají, prý by jim lidi psali, že nic za 4x vyšší cenu nechtějí. Od té doby mi od nich přišlo dalších asi 6 složenek a dopis, že na mne bude uvalena exekuce. Přesto, že jsem jim nedávno posílal doporučený dopis, že od nich opravdu žádné zboží nechci a nepřeji si aby mi zasílali další složenky. A dnes mi opět od nich přišla další složenka s dovětkem, že tyto peníze budou vymáhat...už nevím co s tím.

Dobrý den,

z Vašeho dotazu není patrné, zda jste zboží převzal či nikoliv. Pokud ano a současně jste jej do 14-ti dnů vrátil, nemůže po Vás společnost NaturaMed vymáhat nic. Pokud k odstoupení od smlouvy a vrácení výrobků z Vaší strany nedošlo, může po Vás předmětná společnost vymáhat kupní cenu za zakoupené výrobky.

Zpět do Šmejdi