Pracovněprávní nároky: Smlouva na dobu určitou a pracovní neschopnost

Nemocenská Pracovní neschopnost

Dobry den chtela jsem se zeptat mam smlouvu na urcito a ta my konci 30.4.2018. Ale jsem na nemocenske uz od ledna budou my vyplacet penize dal. Dekuji

Dobrý den,

ano, ve Vašem případě Vám budou peníze vypláceny dál i po skončení pracovního poměru, jelikož od 15.dne nemocenské je platí stát, respektive příslušná správa sociálního zabezpečení.