Pracovněprávní nároky: Smlouva na dobu určitou prodloužení

Pracovní smlouva

Dobry den vcera mi skoncila smlouva na dobu urcitou dnes jsem nastoupil normalne dal do prace byl jsem za mistrem se ptat co bude dal a rekl mi ze mi smlouvu opet prodlouzi ale zase na urcitou dobu mam to podepsat nebo mam narok na smlouvu na dobu neurcitou

Dobrý den,

smlouva na dobu určitou můžete mít celkem 3 krát a maximálně 3 roky. Z Vašeho popisu nám tedy vyplývá, že Vám zaměstnavatel ještě může dát smlouvu na dobu určitou.