Ostatní: Smlouva o pronájmu podepsána jinou osobou

Nájemní smlouva

Dobrý den, řekněme, že jsem Já podepsala smlouvu o pronájmu garáže, ale smlouva je psaná na jinou osobu. Předpokládám dobře,že je smlouva neplatná? Dále mne zajíma, jaký z toho mohu mít postih, a jaký z toho může mít postih osoba, která mne smlouvu nechala podepsat. Děkuji

Pěkný den,

Z uvedených informací nemohu věc posoudit přesně. V případě, že jste smlouvu nepodepsala jako zástupce dané osoby, ale vydávala jste se za tuto osobu je smlouva od počátku neplatná. V takovém případě odpovídáte za škodu, kterou jste svým jednání způsobila. Pokud jste jednala jako zástupce dané osoby a druhá osoba s tím byla srozuměna, pak by mělo být vše v pořádku.

Zpět do Ostatní