Ostatní: Smlouva o ručení za jiného občana

Úvěry

Dobrý deň v roku 2000 my prišla zmluva s tym ze som rucitel uveru a mam zaplatit zvisnich 9000 sk .Chyba je ale v tom ze ja som nic nepodpisoval ani nepoznam doticneho pana ktory zobral uver .doslo to az ktomu ze som mal po par rokoch zaplatit uz 9000 € bolo podane trestne oznamenie ,a zaroven po natahovani bola my dorucene oznamenie o pozastaveni konania zdovodu premlcacej doby .momentalne neviem co stoho moze byt a uz ma nebavi cakat azaroven sa bat comy pride zas .mozem podat trestne oznamenie zas na pana s uverom a ziadat aj odskodne za 17 rokou a s ukoncenim uplnej zmluvy.ps v tom case ked brali uver jasom nepracoval bol som len prihlaseni na urade prace tak jak je mozne ze mu to preslo v banke rucitel musi pracovat. Spozdravom stefan a dakujem za spetnu odpoved

Nejlepším postupem by bylo obrátit se na policii s podezřením na trestný čin podvodu a falšování úředních dokumentů. Policie by provedla zápis a dotyčného předvolala k vysvětlení.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní