Reklamace/e-shopy: Smlouva uzavřená po telefonu

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

jak lze ustoupit od smlouvy uzavřené po telefonu, když firma úmyslně telefon nebere a je na to pouze 1 den od převzetí zboží. je to nemožné děkuji

Dobrý den, odstupte od smlouvy písemnou formou. Pošlete ideálně doporučený dopis na adresu společnosti i se zbožím. V dopise mějte zahrnuto i odstoupení od smlouvy do 14 bez udání důvodu, na což máte dle zákona u smluv uzavřených přes telefon právo.

Podobné dotazy byly položeny a zodpovězeny také zde https://www.vasenaroky.cz/poradna/reklamace-eshopy/stitek/odstoupeni-od-smlouvy-do-14-dni Možná Vám některý také pomůže.m