Stát: Soudní poplatek

Soud

Dobrý den,v prosinci jsem na vyzvání soudu zaplatil soudní poplatek,ale dodnes neproběhlo soudní jednání,je to normální nebo je nějaká zákonná lhůta,děkuji za odpověď

Dobrý den, dalo by se říci, že Vámi uvedená lhůta je běžnou praxí. Délka od zaplacení soudního poplatku do zahájení soudního jednání závisí na konkrétním soudu a také, zda byl vydán elektronický platební rozkaz. Pokud však chcete zjistit, v jaké stavu se nachází Váš případ, spojte se například telefonicky s konkrétním soudem a požádejte o informace. Jak již výše píšeme, půlroční lhůta však není nic neobvyklého.

Zpět do Stát