Zdraví: Špatná diagnóza úrazu

Pochybení lékaře

Dobrý den.Manžel měl vážný úraz a lékař mu udělal špatnou diagnozu,prostě něco přehlédl.Na koho se můžeme obrátit ,aby nám pomohl žádat odškodné?Jde o vážné zanedbáni .Děkuji za radu,případně za pomoc.

Dobrý den,

pokud byla Vašemu manželovi způsobena újma v důsledku špatné lékařské péče, můžete se obrátit na společnost Vaše nároky.cz https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad, která se náhradou škody za pochybení lékaře zabývá. K posouzení nároku na odškodnění bude potřeba vyhotovení znaleckého posudku, který určí, zda lékař skutečně ve své práci pochybil. Pokud máte o řešení případu zájem, pracovníci společnosti Vaše nároky.cz Vám rádi znalce doporučí.

Zpět do Zdraví