Reklamace/e-shopy: Špatně dodaná sedací souprava

Reklamace

Objednala jsem si u Jamalu sedací soupravu a přivezli mi jinou. Konkrétně jinak ušité sedáky. Stála 36 0000, sehnala si dovoz ,cena 3000. Chci to jít reklamovat. Prosím , jak mám postupovat. Děkuji na 100x.

Dobrý den,

obecně má spotřebitel právo na úhradu účelně vynaložených nákladů.

Ideálně kontaktujte společnost, od které byla sedací souprava zapůjčena, že jste neobdržela objednané zboží a požadujte po nich buď dodání zboží správného i s dopravou, nebo vrácení peněz včetně peněz za dopravu.

Pokud by Vám sedací soupravu odmítali vyměnit nebo Vám vrátit peníze, můžete zadat případ naší společnosti. Pokud by to bylo v našich silách, pomohli bychom Vám. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad