Stát: Špatné vyměření výživného na děti soudem

Soud

Dobry den jen se chci zeptat bylo mi dano soudem ze mam platit vyzivne za deti 2000kč a to jsem poctive platil ale po trech letechmi prisel dopis ze se soud zmilil ze misto castky 2000 jsem celou dobu mel platit 5000 takze mi dali zpetne zaplatit dluh za ty tri roky takze musim zaplatit cca 90 tisic dekuji za odpoved a za radu co s tim mam delat dekuji

Dobrý den,

bohužel možnosti nahlédnutí do příslušných podkladů a rozhodnutí soudu Vám nemůžeme dát kvalifikovanou odpověď. Obecně je však obrana proti rozhodnutí soudu možná pomocí opravných prostředků.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Stát