Stát: Splatnost dluhu

Exekuce

Prosím o radu .V solusu jsem našel pohledávku po splatnosti a a je z roku 2006 z dostupných dokumentech se jedná o ESOOX a exekuce měla být provedena v roce 2005 do dnešního dne se bohužel nikdo neozval a je to již déle jak 10 let proto bych se rád se zeptal zda dluh není promlčen???

Dobrý den,

bohužel na základě Vašich informací nelze podat jednoznačnou odpověď.

Obecně ale během exekuce dochází ke stavění promlčecí doby, proto k promlčení dluhu nemuselo dojít.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát