Ostatní: Společná hypotéka bratra a manžela

Hypotéka

Dobrý den, můj bratr spolu s mým přítelem před 3 lety koupili nemovitost k podnikaní jako penzion. Vzali si hypoteku ve vyši 4,5 milionu. Nyní se bratr rozhodl, že už v podnikání dal pokračovat nebude a chce vyplatit včetně úroků z hypotéky, které do dnešní doby zaplatili. Prosím můžete mi poradit zda má na tohle nárok? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

toto není přímo upravené zákonem, záleží na stranách, jak se dohodnou.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní