Reklamace/e-shopy: Správný postup při převzetí auta ze servisu po nehodě

Dopravní nehody

Dobrý den, byla jsem účastníkem dopravní nehody, kterou jsme nezavinila. Auto opraveno ve škodovackém servisu. Chci se zepat, jak to bude při předání auta, byla jsem se na auto dívat a díly, které lakovali jsou cca o tři odstíny tmavší, než zbytek auta.Jak mám správně postupovat při převzetí auta? děkuji

Dobrý den,

vozidlo převezměte s výhradami, tedy upozorněte autoservis na závady v lakování a tuto skutečnost uveďte i do předávacího protokolu, popřípadě jinak své výhrady prokazatelně u autoservisu uplatněte. Následně můžete uplatnit práva z vadného plnění a požadovat ve Vašem případě asi nejvhodněji opravu laku.