Ostatní: Srážky ze mzdy kvůli insolvenci

Insolvence Mzda

Byla jsem jeden rok v insolvenci,jelikoz jsem byla zamestnana,ale po ukonceni zamestnani jsem pozadala o ukonceni insolvence,byla tedy ukoncena ke dni4.4.2018.Je na mne vyhlasen konkurz na majetek,ktery nemam,dostavam podporu v nezamestnanosti a stejne mi srazi cast penez dal,nevim,co mam delat,ale nasla jsem si praci na polovicni uvazek a chci vedet,jestli mi budou i z poloviniho uvazku provadeny dale srazky ze mzdy, dekuji za vasi odpoved s pozdravem Chovaneckova

Vážená paní,

Dle insolvenčního zákona je částka, která Vám musí zůstat ve výši 6.225,33,- Kč, dále pak je zde částka 9.338,- Kč, nad kterou je již možno postihnout 100 % finančních prostředků pro zaplacení dluhů. V obou případech nezáleží na zdroji peněz, tzn. že strhávání bude probíhat z jakéhokoliv zaměstnání.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní