Bezplatná právní poradna: Stát

Výměna insolvenčního správce

6.3.2018 - Dobrý den. Měla bych dotaz týkající se insolvenčního správce. Kdy lze zažádat o …

Insolvence

Vymazání z registru dlužníků

8.2.2018 - Dobrý den, manžel v roce 2016 řádně doplatil insolvenci . Kdy může požádat o …

Insolvence

Insolvence a vymáhání části hypotéky

24.11.2017 - Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu.Byla jsem v insolvenci,kterou jsem …

Insolvence Hypotéka

Žádost o ukončení insolvence

24.11.2017 - Dobrý den, prosím o radu, jak bych si mohla zažádat o ukončení insolvence. …

Insolvence

Navýšení insolvenční částky

31.8.2017 - Dobrý den.Mám dotaz.Přítel má schválenou insolvenci na částku 9300kč.Nyni …

Insolvence

Podpora při insolvenci

31.8.2017 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat,zda mám nárok na podporu i při insolvenci.Děkuji

Insolvence

Žádost o ukončení insolvence

27.7.2017 - Dobrý den,je možné požádat o ukoncení insolvence po splacení více jak 30%?Je …

Insolvence

Žádost o výmaz z registru dlužníků

27.7.2017 - Dobrý den, prosím jak postupovat po řádném ukončení insolvence a jejím nabití …

Insolvence

Práva insolvenčního správce

27.7.2017 - Dobrý den. Chtěl bych se zeptat , jestli insolvenční správce je povinen …

Insolvence

Neuhrazení zbytku závazku v insolvenci

17.7.2017 - Dobrý den, jsem v insolvenci a pracuji ve Francii. Delší dobu jsem na …

Insolvence

Žádost o prominutí dluhu

17.7.2017 - Dobrý den, jsem v insolvenci 4 a půl roku. Mám pravidelné srážky ze mzdy. V …

Insolvence

Podvodné jednání prodejce

7.7.2017 - Firma Exiteria TM -nábytek prodejce e-shop.Objednané zaplacené zboží převodem …

Insolvence

Splátky v pracovní neschopnosti

29.6.2017 - Dobry den, od 28.3.2017 jsem v pracovni neschopnosti a z duvodu tehotenstvi, …

Insolvence

Zpět do Stát