Bezplatná právní poradna: Stát

Zpětné zažádání o invalidní důchod

24.11.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat,trpím bolestmi kolen prez 7 roků, letos mi …

Invalidní důchod

Odebrání invalidního důchodu

24.11.2017 - Dobrý den, Po šesti letech my odebrali invalidní důchod 1st. s 36% má pracovní …

Invalidní důchod

Zpětné zažádání o invalidní důchod

24.11.2017 - dobrý den.V roce 2011 výměna kyčelního kloubu druhý 3.stupen.Můžu zpětně …

Invalidní důchod

Invalidní důchod ve dvou zemích

23.11.2017 - Dobry den mam dotaz ohledne invalidniho duchodu ,pobiram invalidni duchod v …

Invalidní důchod

Výše podpory při snížení ID

16.7.2017 - Dobrý den,mám dotaz po dvou letech mě byl snížen ID lll. stupně na ID l. …

Invalidní důchod

Nárok na invalidní důchod za pracovní úraz

7.6.2017 - Dobry den, prodelal jsem pracovni uraz na dpp. Bolestne atd resi pojistovna a …

Invalidní důchod

Promlčení invalidníhodůchodu

29.6.2017 - Dobrý den. Je promlčena výplata invalidního důchodu 3.°, i pokud bych pomocí …

Invalidní důchod

Zamítnutí invalidního důchodu

24.5.2017 - Zamítli mi invalidni důchod,přestože pro přiznání jsou rozhodující naměřené …

Invalidní důchod

Nárok na invalidní důchod

17.5.2017 - byla jsem vedena na úp,ale bohužel od 26.11.2015 jsem byla v nemocenském …

Invalidní důchod

Odškodnění za přiznání invalidního důchodu

10.5.2017 - Prosím poradte. Byl mi přiznán invalidní důchod třetího stupně a nemohu …

Invalidní důchod

Zpětné vrácení invalidního důchodu

3.5.2017 - Dobrý den, mám 4 roky invalidní důchod 3, stupně na bipolární poruchu, předtím …

Invalidní důchod

Strhávání minimální mzdy z renty

3.6.2016 - Dobrý den měl bych takoví dotaz. V roce 1990 se mi stal pracovní úraz po kterém …

Invalidní důchod

Zpět do Stát