Bezplatná právní poradna: Stát

Obec prodala přístupové pozemky

20.4.2018 - Před několika lety jsem koupil od obce pozemek (stavební, a ostaní plocha) nyní …

Pozemky

Vydržení obecního pozemku po 41 letech

12.4.2018 - Lze použít vydržení pozemku i proti obecnímu pozemku? Již 41.let ho užíváme v …

Pozemky

Nárok na pozemek

10.12.2017 - Vážení právní poradci. Obecní uřed mně upozornil že užívám obecní pozemek a …

Pozemky

Práva podílového vlastníka pozemku

31.7.2017 - Dobrý den, má maminka zdědila v dědickém řízení pozemky po svých rodičích. …

Pozemky

Žádost o vydržení pozemku

27.7.2017 - Dobrý den, prosím o radu... Koupili jsme nemovitost, která má ohraničený …

Pozemky

Náhrada za prodej pozemku státu

27.7.2017 - cca v roce 1970 jsme byli donuceni prodat státu pozemek v obci za cenu 4 …

Pozemky

Poskytnutí plynové přípojky sousedům

10.7.2017 - Dobrý den, zde zasílám svůj dotaz. Mám na svém pozemku před domem vyvedenou …

Pozemky

Přístavba k domu

15.6.2017 - Dobry den chci se zeptat na přístavbu k domu. Rodice manžela v roce 1997 …

Pozemky

Voda z městské komunikace na pozemku

19.6.2017 - Dobrý den, prosím o radu jak postupovat v případě , když mi teče voda (při …

Pozemky

Využívání pozemku obcí

26.6.2017 - Dobrý den, mám od obce pronajatý pozemek, který používám jako dvorek. Také …

Pozemky

Povinnost vyznačení pozemku

6.6.2017 - Dobrý den, kupují stavební parcelu od obecního úřadu. Jelikož pozemek není …

Pozemky

Mimořádné vydržení pozemku

31.5.2017 - syn s ústním přislibem užíval a rekonnstruoval objekty na souse dovém pozemku …

Pozemky

Vydržení pozemku

17.5.2017 - Vážení poradci Jsem majitelem garaže na pozemku státu.Garáž byla postavena a …

Pozemky

Zpět do Stát