Pracovněprávní nároky: Strhávání renty za pracovní úraz

Pracovní úraz

dobrý den po uraze jsem byl z dolu vyřazen a pobírám urazovou rentu v dubnu jsem nastoupil do zaměstnaní na dobu určitou tzv sezoní práce u obecního uřadu p. učetní mi udělala výplatu i s tzv bonusy které do platu nepatří uleva na děti částak byla 13100kč byvalá učetní na dole volala na obecní uřad že mi daly příliš mnoho peněz a že mi tahle částka bude stržena z renty a skutečně se tak stalo nemohli se obě učetní dohodnout druhý měsíc jsem dostal tedy jen tu částku kterou si vydělávám u obecního uřadu to jest 6100 kč chi se zeptat bude mi i nádale strhávano těch 13100kč ? jestli ano přijdou pravděpodobně o polovinu renty pokud ted bude zaslána častka 6100kč bude mi stržena jen tato čast?? děkui za odpověd s pozdravem J.

Dobrý den,
z Vašeho popisu vypadá, že byste mohl mít nárok na vrácení peněz, nicméně bez relevantní dokumentace nelze případ podrobně posoudit. Pokud máte dojem, že jste poškozen, neváhejte zadat případ na Vaše nároky.cz. Na základě podkladů již budeme schopni případ posoudit a pomoci Vám.
https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad