Pojištění automobilu: Totální škoda na vozidle

Totální škoda

Dobrý den. prosim když mi likvidator zdelil že moje auto po nehode je totalní škoda a ja s tim nesouhlasím a vozidlo je podle servisu opravitelné jedna se konkretně o dvere blatnik a cast prahu. musim s tim souhlasit? vozidlo mam na leasing. cena meho vozu je 130000 a technik ohodnotil skodu na 135000.děkuji za odpoved

Dobrý den,

v tomto případě je možné se obrátit na znalce. Velmi podobný dotaz byl již zodpovězen zde https://www.vasenaroky.cz/poradna/narok-na-vyplaceni-totalni-skody

S pozdravem,