Reklamace/e-shopy: Třetí reklamace nebyla uznána

Opakovaná reklamace

Koupila jsem mobilni tel.hned druhy den sel na reklamaci po mesici byla reklamace uznana a opraveno po trech denes opet stejna zavada opet reklamace opet po mesici uznana a opravena po dvou dnech opet stejna zavada opet reklamace kde jsem tedy zadala odstoupeni od kupni smlouvy a vraceni penez opet po mesici mi bylo zdeleno ze zavada nenalezena tel jsem tam zatim nechala ale chci penize ne telefon co mohu delat? Dekuji puzova

Dobrý den, nárok na vrácení peněz máte v případě, že Vám byla třikrát uznána stejná a vyreklamovaná stejná vada. Nárok na vrácení peněz máte tedy při třetí uznané reklamaci. Z Vašeho popisu jsme pochopili, že reklamace byla uznána dvakrát, ale potřetí uznána nebyla. Podobný případ se stal také našemu klientovi a můžete si o něm přečíst zde www.vasenaroky.cz/aktuality/pravidlo-reklamace-trikrat-a-dost-berou-nekteri-prodejci-doslova

Podobný dotaz byl položen také zde www.vasenaroky.cz/poradna/trikrat-stejna-vada

Pokud Vám tedy prodejce nárok na odstoupení neuznává, protože neuznává ani třetí reklamaci, můžete se obrátit na znalce a požádat ho o vypracování znaleckého posudku, který vy závadu a oprávněnost reklamace podpořil.

Jestliže cena telefonu převýšila 5000 Kč, můžete také případ zadat naši společnosti a my zdarma posoudíme, zda bychom Vám mohli s případem s pomocí našich právníků pomoci. Zadat případ k posouzení zdarma můžete zde www.vasenaroky.cz/zadat-pripad