Pracovněprávní nároky: Trvalé následky po pracovním úraze

Pracovní úraz

Dobrý den , jak postupovat v případě trvalých následku po pracovním úraze.Děkui

Dobrý den,

za trvalé následky po pracovním úraze máte nárok na zaměstnavatele na odškodnění. U zaměstnavatele tedy o odškodnění žádejte ideálně s posudkem o trvalých následcích. Pokud jste měl pracovní úraz, mělo by Vám náležet také odškodnění za bolest, náhrada vzniklé škody a náhrada za ušlý získat. Pokud zaměstnavatel odškodnění hradit odmítá, můžete se obrátit na naši společnost. Pokud budete mít zájem, můžete zadat případ k posouzení zdarma ZDE. Naši právníci zdarma posoudí, zda máte na odškodnění nárok.