Pojišťovny: Trvalé následky po úraze

Plnění pojišťovnou

Dobrý den, měl jsem úraz, nyní řeším trvalé následky, dle soudního znalce mám nárok podle Metodiky NS na 190 tis. Kč, v pojišťovně mi řekli, že se musím řídit pojistnými podmínkami a limity (dostanu asi 70tis. Kč), znalec řekl, že se musím soudit, kdo má pravdu? Děkuji Karel Rýc

Vážený pane,

V tomto případě bohužel nelze poskytnout kvalifikovanou radu, jelikož nejsou známy podmínky, které byly uzavřeny spolu s pojistkou. Pokud se cítíte být na svém právu krácen, nebojte se Váš případ zadat naší společnosti.

S pozdravem, Vaše nároky.cz