Bydlení: Tvrdí, že mám nedoplatek za energie

Nedoplatek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat byl jsem v pronajmu a nájem jsem ukončil a uplynula 3 měsíční výpovědní lhůta. Posléze mi pronajímatel tvrdil ze je nedoplatek za energie a částku si automaticky odebere z vratné kauce . Při zeptani jak se k takovému nedoplatku dopracoval když není ve smlouvě podepsán stav elektromeru mi bylo řečeno ze kdo jiný by tu elektřinu zpotreboval. Podotýkám ze se jedna o pronájem prostoru kde byla kavárna a v domě jsou ještě další nájemci. Chci se tuhle cestou zeptat zda je možné se nějak bránit děkuji a přeji pěkný den.

Dobrý den,

bohužel z Vašeho dotazu nevyplývají podrobnosti potřebné pro právní posouzení. Potřebovali bychom vědět, ke kterému dni jste nájem ukončil, ke kterému měsíci jste měl naposledy hradit služby apod. Obecně je nejlepší při skončení nájmu sepsat Protokol o předání, kde jsou vypsány stavy měřičů atp.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení