Pracovněprávní nároky: Ukončení PP na dobu určitou

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, po uplynutí mateřské dovolené se vrací zaměstnankyně, druhá měla prac. smlouvu na dobu určitou - po dobu mateřské 1.zaměstnankyně. Jak ukončit prac. poměr 2. zaměstnankyni?Končí automaticky nebo výpovědí? Děkuji

Dobrý den,

pracovní poměr na dobu určitou končí automaticky uplynutím dne sjednaného v pracovní smlouvě (zejména v případě že je sjednáno konkrétní datum, kdy se měla první zaměstnankyně vrátit z MD). Není potřeba dávat druhé zaměstnankyni výpověď.

S pozdravem

Vašenároky.cz