Pracovněprávní nároky: Ukončení PP z důvodu pozdě vyplacené mzdy

Nevyplacená mzda

Dobrý den prosím Vás když podám okamžité ukončení pracovního poměru z duvodu opožděného vyplácení mzdy a zaměstnavatel to nebude chtít podepsat,musím po podání chodit do zaměstnání a co zápočtový list

Dobrý den,

pokud Vám zaměstnavatel nevyplatil mzdu do 15 dnů po období splatnosti, máte nárok okamžité zrušení pracovního poměru. Pokud Vám zaměstnavatel zápočtový list následně nevydá, požádejte o pomoc inspektorát práce. Pokud ani to nepomůže, obraťte se na soud.