Pracovněprávní nároky: Ukončení pracovního poměru na nemocenské

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, mám smlouvu na neurčito. Jsem na nemocenské od 12.6.2017. Když bych chtěla podat výpověď ke konci měsíce (31.6. 2017) a poběží mi dvouměsíční výpovědní lhůta, která tedy začne běžet od 1.7.2017 a stále budu na nemocenské, skončí mi pracovní poměr tedy po uplynutí dvouměsíční lhůty nebo musím v této lhůtě něco odpracovat? Děkuji za odpověď.

Vážená paní,

výpovědní doba Vám uplyne bez ohledu na počet odpracovaných dnů, tedy k 31. 8. 2017 váš pracovní poměr skončí.

S pozdravem Vaše nároky.cz