Pracovněprávní nároky: Ukončení pracovního poměru ve zkušební době

Zkušební lhůta Ukončení pracovního poměru

Nastoupil jsem do nového zaměstnání,byla mi smlouvou dána zkušební lhůta 3 měsíce -uplyne 3.dubna. Mezitím jsem dostal lepší nabídku od svého předchozího zaměstnavatele.Musím dát písemnou výpověd,nebo stačí jen ústní,když jsem ve zkušební lhútě?Děkuji.

Dobrý den,

v ideálním případě podat písemně, protože musíte mít nějaký podklad, že potvrzují, že od Vás výpověď převzali - například nechat si to od nich podepsat na papíru i s datem.