Pracovněprávní nároky: Ukončení smlouvy na dobu určitou

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, mám sjednanou smlouvu na dobu určitou do dubna 2018, a chtěl bych se zeptat jestli to funguje podobně jak u zkušební doby, jestli můžu podat písemnou výpověď před skončením pracovní smlouvy, a bez udání důvodu do 3 dnů skončit, předem dekujiděkuji za odpověď

Dobrý den,

Váš pracovní poměr skončí dnem sjednaným ve smlouvě, pokud už zkušební doba uplynula, nelze pracovní poměr ukončit okamžitým zrušením.

S pozdravem,