Pracovněprávní nároky: Ukončení smlouvy na dobu neurčitou a nárok na odstupné

Pracovní smlouva Nárok na odstupné

Jsem učitel,přesluhující důchodce s pracovní smlouvou na dobu neurčitou (změna obsahu na úvazek 0,810).Zaměstnavatel mně sdělil že se mnou pro příští školní rok nepočítá.Mám nárok na odstupné ? Děkuji.

Dobrý den,

v tomto případě vždy záleží na konkrétním důvodu výpovědi. Z dostupných informací tedy bohužel nejsme schopni podat adekvátní odpověď.

Pokud byste se však domníval, že máte oprávněný nárok na nevyplacené odstupné, či došlo k neoprávněné výpovědi, neváhejte nám zadat případ k posouzení zdarma zde → https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem,