Reklamace/e-shopy: Unáhlená koupě automobilu

Vrácení zboží

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem auto v autobazaru ale zjistil jsem že jsem se unáhlil. Mohu odstoupit od slouvy? Smlouvu jsem uzavíral 21.4.2017. Už jsem tam byl dvakrát že chci vozidlo vrátit a vždy jsem odjel s nepořízenou. Děkuji Urban

Dobrý den,

pokud jste vozidlo nekoupil dálkovým způsobem, bohužel není možné od smlouvy odstoupit bez udání důvodů. Ve Vašem případě byste od smlouvy mohl odstoupit pouze, pokud by na voze byly takové skryté závady, jejichž existence by znamenala podstatné porušení smlouvy.

S pozdravem,