Reklamace/e-shopy: Uplatnění skrytých vad

Reklamace ostatní

Dobrý den, můžeme uplatnit jako skrytou vadu prorezavělý kotel na tuhá paliva a septik který není septikem ale je to jen jímka s přepadem který je částečně neprůchodný?

Dobrý den,

pokud vady nebyly zřejmé ani s přiměřenou péčí, nebyly Vám sděleny prodejcem, nejsou uvedeny ve smlouvě a stavu neodpovídá kupní cena, pak se jistě dají uplatnit skryté vady, respektive právo z vadného plnění. Po prodejci tedy můžete požadovat opravu nebo přiměřenou slevu z kupní ceny.