Zdraví: Úraz mimo pracovní dobu a následné ukončení DPP

Ukončení pracovního poměru Odškodnění za úraz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat když jsem utrpěl úraz mimo pracovní dobu již ve volném čase v motorovém vozidle a při závodní prohlídce mi do lékařského posudku i do dohody o ukončení pracovního poměru uvedli jen z důvodu obecného onemocnění ačkoliv jsem je upozorňoval,ze šlo o úraz mimo praci je to tak v pořádku? Nebudu mít s tím problém při narokovani odškodného v rámci podané žaloby vůči osobě, která mi úraz způsobila respektive kdy byl viník autonehody pojištěn povinným ručením?

Dobrý den,

fakt, že se úraz stal mimo pracovní dobu, by neměl mít na vymáhání náhrady újmy žádný vliv.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví