Úrazy na chodníku: Úraz na chodníku, pozdní návštěva lékaře

Úraz na chodníku

Dobry den ma matka ve stredu 14 spadla na chodniku k lekari se dostala az v patek jelikoz boledti neustupovaly dnes ji zjistili zlomeny bederni obratel. Je nejaka sance zadat po meste odskodneni. Dekuji

Dobrý den,

V tomto případě to může být velice obtížné. Vycházíme z toho, že Vaše matka nemá k dispozici žádné důkazy, které by dokazovaly, že ke zranění došlo v důsledku pádu na neudržovaném chodníku. Jako důkazy nejlépe poslouží fotografie nebo svědkové, kteří uraz viděli, nebo případně po pádu paní pomáhali. Jako důkaz může sloužit také lékařská zpráva ošetřujícího lékaře, problém však ve vašem případě může být to, že paní k lékaři šla až 2 dny po nehodě.

Každopádně žádost o odškodnění na město případně můžete vždy poslat. Vedení města je někdy ke svým občanům vstřícné a možná nějaké odškodnění poskytne.

Pokud byste měli k úrazu na chodníku důkazy, mohli bychom se na případ podívat. V takovém případě prosím zadejte případ k posouzení zdarma zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad