Pojišťovny: Úraz na školní akci

Odškodnění za úraz ve škole

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na pár otázek. Kolik Kč činí jeden bod bolestného,který se mi stal ve škole,respektive na školní akci? - Jsem studentka. Na internetu jsem se dočetla,že od roku 2014 hodnota bodu stoupla na cca 250 Kč,ale nevím,zda to platí i pro úrazy,které se staly ve škole,či školní akci? Naše škola má jako pojišťovnu Kooperativu. A jestli nevíte,kdy mi zhruba přijdou peníze? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, hodnota jednoho bodu pří úrazech je skutečně přibližně 250 Kč a nezáleží na tom, zda se Vám stal ve škole, nebo kdekoliv jinde. Bohužel bez podrobnějších informací Vám nejsem schopni sdělit, kdy Vám od pojišťovny peníze přijdou. Pojišťovna samozřejmě nemůže nic protahovat, ale záleží na tom, kdy byl úraz nahlášen a zda se pojišťovna v plnění odvolá nebo bude požadovat nějaké další dokumenty k šetření škodné události.

Pokud by se však stalo, že by pojišťovna plnit odmítla, určitě se na nás můžete obrátit. Váš případ posoudíme zdarma. Zadat jej případně můžete zde https://www.vasenaroky.cz/pojistovny