Pojišťovny: Úraz při kroužku na Florbale

Úraz

Dobrý den můj syn si zlomil ruku při kroužku na Florbale ve středisku volného času.Máme taky nárok na odškodnění jako kdyby to bylo ve škole?Děkuji

Dobrý den,

obecně nárok na bolestné vzniká, a to vůči pořadateli kroužku na základě objektivní odpovědnosti. Pro uplatnění nároku by bylo nutné nechat si vystavit posudek o bolestném od lékaře a následně jej vymáhat po dané osobě.

V případě, že by Vám nárok nebyl vyplacen, určitě se můžete obrátit na naše právníky. Zadat případ můžete jednoduše zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem,