Zdraví: Úraz v lázních

Odškodnění za úraz

Dobrý den, nastoupila jsem na plně hrazený pobyt pojišťovnou do lázní Třeboň. Po týdnu jsem měla úraz, který se neslučoval s další lázeňskou léčbou a musela jsem se vrátit domů. V lázních jsem byla ošetřena chirurgem a mám i zprávu. Doma jsem se léčila dalších 6 týdnů. Prosím o informaci, jestli mám nárok na odškodnění ze strany lázní. Děkuji, Blanka Mošnová.

Dobrý den, zde zcela záleží na tom, jak se Vám úraz stal, pokud se Vám stal uraz v lázních pochybením provozovatele areálu, tedy lázní, měly by být lázně za tento úraz zodpovědné a mělo by Vám náležet náležité odškodnění – bolestné, náhrada škody, případně odškodnění za trvalé následky či náhrada ušlého zisku. Pokud se však úraz nestal pochybením provozovatele areálu, zodpovědné by za něj lázně nebyly.

Pokud budete mít zájem, můžeme se na Váš případ podívat. Stačí zadat případ k posouzení zdarma zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

Zpět do Zdraví