Zdraví: Úraz v nemocnici

Odškodnění za úraz

Úraz v nemocnici. Dobrý den, rád bych se vás zeptal, jak je to s odškodněním při úrazu při darování krve? Vlastně úraz se mi stal v nemocnici po úspěšném darování krve, když jsem v čekárně omdlel a spadl na bradu - 7 stehů a 4 zničené zuby. Nechci se obohacovat, ale rád bych získal finance na pokrytí kosmetických dentistických nákladů, které pojišťovna nehradí. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

odškodnění je možné získat ze soukromého úrazového pojištění, popřípadě by bylo možné získat odškodnění po provozovateli, který odběr krve prováděl. Samozřejmě však záleží na konkrétních okolnostech případu.

Zpět do Zdraví