Zdraví: Úraz ve školce

Odškodnění za úraz ve škole

Dobry den, dítě se ve školce poranilo o jehlu, ráno šlo do třídy, já si povídala s paní učitelkou a najednou přišlo dítě poplakávající a v ruce drželo stříkačku s jehlou. paní učitelka tvrdí, ze neví, jak se dostala mezi hráčky, ale, ze ji před pul rokem koupila, aby ukázala dětem v rámci zdravotní výchovy, čím si nemocni cukrovkou píchají inzulin a ze jehla byla jen vybalena a položena pul roku na klavíru a, ze není infekční, navrhla odškodné, ať to neřešíme dal a pres policii, nevím, zda je to šťastny nápad, a pokud, tak kolik cca zadat. Na testy krevní máme v planu chodit po poradě s lékařskou, která chce také jistotu a nechce stavět na tvrzeni učitelky, jelikož nemusí jít o zcela pravdivé tvrzeni. Doufám však, ze je a ze nákaza nehrozí. Jsme z toho nesví a vyděšeni a upřímně doufáme ze paní učitelka říká pravdu, naštěstí se dítě nepíchlo do oka ani kamaráda, ale poranilo si prstík vpichem. jak správné postupovat, nechceme dělat nějak zle, ale v pořádku jistě situace také není. Vynecháme-li policejní organ, aby to pak nebyla chyba, jeto pro nás další stres již tak k děsivému zážitku a ročnímu strachu z následku na dítě. V noci dítě dostalo horečku, ale pokašlává tak doufáme ze by nemela byt souvislost.

Dobrý den,

osobně bych nic nenechal náhodě a dítě bych nechal podstoupit potřebné krevní testy. Nepodával bych trestní oznámení, po dotyčné osobě bych pouze chtěl proplatit léčebné výlohy za krevní testy a po případě něco málo za psychickou újmu, ale to už záleží na Vás. Také je otázka, jak se k tomu dotyčná postaví. Avšak konečně bych se rozhodl až po výsledcích testů.

V případě, kdybyste chtěla případ řešit, můžete jen zadat na našich stránkách Vašenároky.cz, rádi Vám pomůžeme.

Zpět do Zdraví