Zdraví: Úraz ve škole vyvrknutý kotník

Úraz ve škole

Dobry den chtela bych se zeptat jakou castku by mela dcera dostat od skoly za vyvrknuty kotnik,bylo to ze spadla ve skole ze schodu dekuji mockrat za odpoved

Dobrý den,

bohužel nejsme schopni sdělit, kolik Kč by Vám mělo být za úraz ve škole vyplaceno. Nejprve je nutné projednat celou situaci se školou, kde se úraz odehrál. Od ošetřujícího lékaře si vyžádat výši bolestného a na jeho základě by měla škola zaplatit určenou částku. Bez podrobnějších informací Vám nejsme schopni říci o jakou částku by se mělo jednat, či jakkoli případ dále řešit.

Zpět do Zdraví