Ostatní: Ušlý zisk z prodeje bytu kvůli podvodu

Ušlý zisk

PO téměř 6ti letech soudních jednání se mi vrací podvodem odcizený byt po matce. Chtěla bych se zeptat jestli mám nárok na odškodnění od pachatele podvodu za to že jsem nemohla tento byt jakkoli užívat nebo eventuelně pronajímat. Po matčině smrti jsem měla několik slušných nabídek ale vzhledem k tomu , že byt byl přepsán na podvodnici jsem o tento zisk přišla.

Dobrý den,

ve Vašem případě je možné žádat o ušlý zisk v civilněprávním řízení.

S podzravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní