Ostatní: Ústní dohoda o uskutečnění do určitého data

Ostatní

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat Jestli ze se dvě strany dohodnou na ústní dohodě (s tím ze jedna ze stran je navrhovatel smlouvy ) , v které se vsází že se uskuteční dejme to mu že závod ale termín nebyl stanoven jen že se musí uskutečnit do 1 roku. Je na navrhovateli smlouvy aby stanovil toto datum? A po uplynutí 1 roku je to nějak napadnutelne pro druhou stranu ? Dekuji za odpověď

Dobrý den,

z Vašeho zadání vyplývá, že by se tato smlouva mohla považovat za smlouvu o poskytnutí služby. Ta nemusí být uzavřena ústně, avšak v případě sporu je zde obtížné prokazovat uzavření smlouvy.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní