Pracovněprávní nároky: Ústní dohoda o vykonání práce

Pracovní smlouva Ostatní

Dobry den, Zajímá me jak jsem na tom,kdyz jsme s pani uzavreli ustni dohodu o vykonani prace,za domluvenych podminek,ja praci vykonal,mam vedene vydaje,ucty,svedky ale pani mi nechce zaplatit.Mam nejakou moznost se legálně bránit?

Pěkný den,

Dle Vašeho popisu se jedná o platně uzavřenou pracovní smlouvu, ačkoli byla jenom ústní. Nedostatek formy může namítat pouze zaměstnavatel. Proto Vám náleží nárok na mzdu.

S pozdravem Vaše Nároky.cz