Bydlení: ÚZVM jako majitel pozemku

Pozemky

Dobrý den, prosím o radu, mám zájem o koupi bytu v OV v domě s 5 bytovými jednotkami. V katastru nemovitostí pozemek na kterém dům stojí patří Úřadu pro zastupování ve věcech majetkových. Představuje tato skutečnost nějaká úskalí? Děkuji

Dobrý den,

pro Vás to zřejmě nebude mít efekt, jen musíte počítat s tím, že se bude chtít ÚZVM pozemku zbavit a prodat jej. Pro Vás se tím však nic nemění, pouze se změní vlastník pozemku.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení