Reklamace/e-shopy: V zakoupeném vozidle chybí signalizace vzdálenosti parkování

Reklamace automobilu

Dobrý den, v loňi v červnu jsem od firmy zakoupil ojetý automobil. Až nyní jsem po důkladnějším přečtení předávacího protokolu zjistil, že je ve výbavě uvedena signalizace vzdálenosti parkování, která však zde není naistalovaná. Mohu toto dodatečně nárokovat? Děkuji za odpověď. S pozdravem V. Gabriel

Dobrý den,

jestliže je v předávacím protokolu uvedeno, že je automobil vybaven signalizací vzdálenosti parkování, domníváme se, že jej lze nárokovat i dodatečně. Avšak lhůta, ve které smí být auto reklamované je opět upraveno ve smlouvě.

S pozdravem,