Pracovněprávní nároky: Vliv uzavření nové PS na zánik nároku na bolestné

Bolestné

dobry den ,jsem zamestanan od 02.11.2009. ve firme Antonin Spurny S.R.O. papirenska 685 decin 40205 jednatel firmy antonin spurny ..v dobe 28.7.2016 do 20.11 2016 jsem mel pracovni uraz vse sepsano po nastupu do prace ...jsem podepsal novou pracovni smlouvu od 21.11.2016 neurcito Antonin Spurny .rohacova 280 decin 40711 nezanikl mi narok na bolestne a doplatek platu.dekuji za odpoved

Dobrý den,

skutečnost, že jste uzavřel novou pracovní smlouvu, nemá na Váš nárok na bolestné, případně na náhradu za ztrátu na výdělku po skončení pracovní neschopnosti, vliv. Pokud byl Váš pracovní úraz správně zaevidován, můžete se těchto nároků úspěšně domoci.

V případě komplikací můžete zadat případ na našich webových stránkách.