Reklamace/e-shopy: Vrácení automobilu při zjištění vad

Reklamace automobilu

Dobrý den,zakoupil jsem auto v autobazaru,po ujetí pár kilometru mi bylo jasné že něco nebude v pořádku.Auto jsem nechal ihned zkontrolovat v autosevisu kde mi potvrdil že auto je v podstatě vrak.Je potřeba vyměnit hlavně převodovku a auto vůbec nebrzdí a další věci.Na toto mě autobazar neupozornil.Je možné auto vrátit? Popřjak se bránit děkuji s pozdrave Malačka

Dobrý den,

jelikož se jedná o skryté vady, máte nárok na slevu z kupní ceny, nebo pokud se jedná o tak závažné vady, které zakládají podstatné porušení kupní smlouvy (tedy pokud byste o nich věděl, dá se předpokládat, že byste koupi neuzavřel), máte nárok na odstoupení od smlouvy.

S pozdravem,

Vašenároky.cz