Pracovněprávní nároky: Vrácení nedoručené písemné výpovědi

Ukončení pracovního poměru

dne 20.3 jsem odeslal poštou doporučeně okamžité zrušení pracovního poměru dle §56odst.1písmena b) zakoniku prace a muj dotaz zni jak mam postupovat v případě že si zaměstnavatel vdobě 15dní nevyzvedl doporučeny dopis a pošta mí ho vratí zpět jako nedoručeny.platí moje vypověď . Děkuji za odpověĎ

Dobrý den,

pokud byly opravdu splněny podmínky v §56 odst. 1 písm. b) zákoníku práce, je Vaše zrušení pracovního poměru platné.