Ostatní: Vrácení peněz za nevyužitou permanentku

Ostatní

Dobrý den, prosím o radu. Před půl rokem jsem si zakoupila permanentku do solárního studia, které před 3týdny kompletně ukončilo svou činnost a slibovali, že mi vrátí zbytek peněz, které jsem nevyužila na permanentce. Což činí 681Kč. ZYRTEC MORAVA s.r.o. IČ: 03681246, adresa: Český Těšín, Viaduktová, PSČ 737 01, Jednatel Dariusz Bogatek. Volám stále na mobil, ale nikdo mi to nezvedá nebo si vypnou telefon. Jaké kroky mám dál podniknout, když z jejich strany je to bez odezvy a okradli mě?

Vážená paní,

Vámi uvedená společnost neustále existuje a je vedena v obchodním rejstříku, je tedy možné na její sídlo poslat předžalobní výzvu, kde budete požadovat vrácení částky 681 Kč z Vámi uvedených důvodů. Jestliže bude pan Bogatek tuto výzvu ignorovat, nezbývalo by Vám nic než uplatnit svůj nárok žalobou u civilního soudu, což se vzhledem k výši pohledávky jeví jako značně neekonomické řešení. Jiná cesta zde bohužel není.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní