Reklamace/e-shopy: Vrácení peněz za vadné zboží

Opakovaná reklamace

Dobrý den...zakoupil jsem zboží ( mód k elekt.cigaretě) které jsem už dvakrát reklamoval ohledně vadné elektroniky a po třetí mi byl vyměněn za nový, původně jsem žádal o vrácení peněz a že si koupím stejné zboží,ale od jiného výrobce,k čemuž nedošlo... Můj dotaz zní,kdy mi musí vrátit peníze?nebo mám dělat stále jak pokusného králíka? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

kupujícímu vzniká právo na odstoupení od kupní smlouvy v případě reklamace 3x stejné závady, popřípadě 4x závady odlišné. Pokud již byla reklamace 2x uznána a vy reklamujete výrobek se stejnou závadou znovu, můžete při uplatnění reklamace zvolit způsob jejího vyřízení odstoupením od kupní smlouvy.

S pozdravem,